UL. CHŁODNA 5 A, 83-110 TCZEW
+48 600-543-151

PRZESTRZEŃ DLA BIZNESU

TO PRZESTRZEŃ DLA KULTURY

Cześć. Fajnie, że jesteś.

Pozwól, że pokażemy co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób wesprzeć sektor biznesowy w Tczewie i jaka oferta będzie najbardziej dopasowana do potrzeb większości przedsiębiorców z Tczewa i okolic. Po przeprowadzeniu licznych wywiadów, wypiciu dziesiątek kaw i dokonaniu analiz rynkowych doszliśmy do jedynego możliwego wniosku – największym problemem większości początkujących, jak również już funkcjonujących na rynku przedsiębiorców są: koszty utrzymania biznesu. Postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie tego problemu. Z pomocą przyszła nam idea coworkingu, której celem jest wynajmować biurka, a nie ściany. Narzędzia, a nie metry kwadratowe. Postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom przedsiębiorców z Tczewa. Wierzymy, że wśród naszych ofert znajdziesz taką, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Team CoWork Tczew

„Jeśli ktoś oferuje Tobie niesamowitą możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę, powiedz TAK i naucz się, jak to robić.” – Richard Branson

richard branson

WYNAJEM BIURA

Coworking lub Mirko-biuro

Zapewniamy komfortowe miejsce pracy dla Ciebie lub Twoich pracowników. Dajemy Tobie dostęp do profesjonalnej infrastruktury biurowej, aneksu kuchennego i sali konferencyjnej.

Korzystając z naszych usług masz do wyboru dwie opcje:

Model coworkingu lub inaczej mówiąc – wynajem biurka. A co to tak właściwie znaczy? To znaczy, że tworzymy tzw. otwartą przestrzeń, w której nasi rezydenci / firmy nie pracują w zamkniętych boksach. Idea coworkingu zyskała w Polsce wielu zwolenników. Szacuje się, że obecnie jest w Polsce ok 200 biur coworkingowych.

Wynajem mikro-biura o łącznej powierzchni 16 mkw zapewniające dostęp do dwóch biurek i szafki na klucz. Samo biuro również jest zamykane na klucz. 

ludzie

Wirtualne Biuro

Adres dla Twojej firmy

Życie i biznes pisze różne scenariusze. Często jest tak, że więcej pracujemy w terenie lub z różnych powodów wolimy pracować w domu. Nie chcemy najmować biura lub biurka.

Czasami zachodzi taka potrzeba, aby mieć zarejestrowaną firmę w odpowiednim miejscu, tzn. takim, które będzie się charakteryzowało dobrą lokalizacją – najlepiej w centrum lub blisko dworca głównego, będzie się cechowało profesjonalną obsługą i w razie potrzeby zapewni miejsce do pracy lub spotkania z klientami. Nasze biuro spełnia wszystkie wymienione warunki i jest do Twojej dyspozycji. Więcej na stronie naszego wirtualnego biura.

adres firmy

SALA KONFERENCYJNA

Dodatkową korzyścią naszej oferty jest możliwość wynajęcia naszej sali konferencyjnej. Nasza sala sprawdzi się idealnie jako miejsce na przeprowadzenie szkoleń twardych oraz miękkich, różnego rodzaju warsztatów, konferencji i prezentacji firmowych oraz spotkań integracyjnych. Dodatkowo, w standardzie oferujemy bufet kawowy. Zapytaj o szczegóły. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Możliwe udogodnienia

Dostęp 24/7
Nielimitowana kawa
i herbata
Aneks kuchenny
Internet LTE
Drukarka i skaner

Projekt Bogaty Uczeń

Klub Cashflow

Projekt, który zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jego początki sięgają 20 listopada 2014 roku. To tego dnia zorganizowaliśmy pierwszy, powiatowy, międzyszkolny Turniej Cashflow, w którym wzięły udział 4 szkoły. W tamtym czasie CoWork Tczew jeszcze długo nie istniał. Z racji dynamicznego rozwoju projektu i co raz większego ukierunkowania zajęć na spotkania uczniów z przedsiębiorcami i biznesem – postanowiliśmy włączyć Projekt na stałe do działań naszego biura coworkingowego.

Akademia CoWork

W ramach działalności naszego biura coworkingowego organizujemy różne wykłady, szkolenia i warsztaty skierowane do rezydentów naszego biura oraz lokalnej społeczności. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności na naszej stronie na facebooku. Aktualnie prowadzimy pierwszą serię wykładów skierowanych do branży kreatywnej z zakresu prawa autorskiego, prawa internetowego, ochrony marki i wizerunku, ochrony danych, prawa umów, prawa reklamy i e-commerce.

akademia

Kompleksowe wsparcie w jednym miejscu

Biuro rachunkowe i księgowość
Kadry i płace
Dotacje unijne, kredyty, leasingi, poręczenia kredytowe
Konsultacje prawne dla firm
Doradztwo biznesowe i coaching biznesowy

Chcesz założyć własną firmę?

Nie wiesz od czego zacząć?

W ramach działalności naszego biura coworkingowego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb.

Dzięki współpracy z kilkoma partnerami, możemy Ci zaoferować przestrzeń do pracy i rozwoju, w którym otrzymasz właściwie wsparcie niemal na każdym kroku rozwoju swojej firmy. Od założenia firmy, jej rejestrację, wsparcie księgowe i prawne oraz wsparcie IT.

Dzięki licznym wydarzeniom, które organizujemy oraz licznym relacjom biznesowym, które budujemy pomożemy Tobie również z dotarciem do potencjalnych odbiorców Twoich produktów/usług.

CoWork Rakieta
_ Firm
_ Wirtualnych Biur
_ Coworkerów
_ Brandów

Wiodące marki w naszym coworkingu

Dołącz do naszego grona
 
Printed Animal Daniel Zawłocki
Bello&Friends
Worddress.pl
REMAG
 

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 600 543 151
Formularz kontaktowy

Wybierz z listy temat, który Cię interesuje

Zaufali nam

 
Laparo Sp. z o.o.

Laparo Sp. z o.o.
Dedicapps Michał Ardziejewski

Dedicapps Michał Ardziejewski
Breggo Sp. z o.o.

Breggo Sp. z o.o.
Perfect Time Sp. z o.o.

Perfect Time Sp. z o.o.
Negaton Serwis Komputerowy

Negaton Serwis Komputerowy